Heaven and Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heaven and Hell

The Unholly Castle
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Параклиса

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:30 pm

- Разбирам.- приведе глава и затвори очи:- Колко познато ми звучи всичко. Но каузата си заслужава, има смисъл във всичко това.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:33 pm

За съжаление, често ми се налага да убивам и хора... Някой хора са им интересни черните магии, но понякога прекаляват... Един от служителите на брат ми беше човек... Искаше сила на демон и за да се превърне в демон... той уби жена си.... Неро пък също е простосмъртен човек, но ръката му е демонична... Много хора жадуват за сила, но когато я получат губят ума си...
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:37 pm

- Така е. По подобна причина и аз напуснах... дома си. Някои хора искат власт и сила, убиват други, които ние... ценим. И накрая остава само споменът за моментите, картини в съзнанието, острите думи и тези които смятат, че са нещо повече, предизвиквайки наистина могъщите.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:40 pm

Когато аз дойдох тук за пръв път имах цялата си демонична сила... Колкото повече седях в човешка форма, толкова повече забравях за демона в мен... По едно време бях станал почти човек.При една битка с брат ми демона отново се събуди.Сега аз го използвам в битка и при това само в крайни случай... Не съм могъл да разбера какво толкова намират хората в тази сила, но това сигорно е защото аз я имам от раждането си.От малък в мен тече кръв на демон и от малък имам тази сила...
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:43 pm

- Напълно прав си. Всеки желае това, което няма най- силно. Хората искат да имат силите на необикновените, но не знаят как да ги използват, не знаят на какво биха могли да са способни с тези сили. На нас, различните, притежателите на такива сили, ни е безразлично вече, писнало ни е от енергията, бушуваща в телата ни, затова трудно разбираме желанията на простосмъртните човеци. Та значи брат ти не върви с теб по стъпките на баща ви?
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:15 pm

Той си остана демон... Не го знам какво прави цял живот, но се срещаме от време на време... Събираме се за една битка... След това той отново си тръгва, а аз просължавам да си върша работата и да избивам демони...
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:30 am

- Харесваш ми.- усмихна се Сет и се загледа в страни, сякаш виждаше нещо в сенките нататък, но просто размишляваше и спомени от миналото прехвърчаха пред очите й:- Харесват ми такива като теб, които се борят за нещо, независимо то мнението на другите, независимо от семейството и себеподобните им. Това уважавам много .
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 9:28 am

Всички демони нападат човеците и избиват простосмъртните... Трябваше да се намери поне един, който да се опълчи срещу тях... Този един се оказах аз...
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:20 am

- Армия от един понякога е по- могъща от армия от хиляди.- кимна Сет, поглеждайки към него с лека загадъчна усмивка:- Твоята война може да бъде дълга, но ще има резултат след време. Волята ти трябва да е силна за да победиш.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:22 am

Ще избия всеки демон, който стъпи в този свят и няма добри намерения!
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:24 am

- Това може би означава всички. Всеки ли би убил, дори собствения си брат ако имаш възможност?
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:28 am

С брат ми винаги се бием... При всяка битка единия умира... Звучи странно, но е така.Винаги единия остава на земята... загубил... тежко ранен... Другия си тръгва победител.Бием се до смърт и това, че сме безсмъртни ни позволява да правим тези срещи вечно... Едно момиче обясни следното: "Данте и Върджил се бият, макар да са братя и кръвта на баща им да тече във вените и на двамата.Когато те се бият получават някакво извратено удоволствие... Удоволствието да убиваш брат си..."
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:35 am

Чернокосата наклони глава на една страна и се загледа в Данте:
- Това момиче... много е права. Същите сте като моите братя, бият се вечно, но победител няма, силите им са толкова големи, че просто не могат да се убият един друг, колкото и да искат. Единя го прави за удоволствие, другия за отмъщение.- затвори очи и леко присви вежди:- Животът е един вечен хаос, безсмислен и объркващ понякога. Мога ли да те попитам... коя е тя, тази която е обяснила това за вас?
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:40 am

Тя нямаше име... Странно, но е така
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:41 am

- Мистерия... хм, вече нищо не ме изненадва, след толкова години всичко ми се струва нормално. Чудя се само дали някога ще дойде краят.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:42 am

Краят на какво?
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:53 am

- На всичко. На света, на нашето съществуване, на живота на безсмъртните и смъртните. Мислил ли си до сега за своя край? За това как някога ще умреш и никога вече няма да се върнеш, да отвориш очи?
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 12:01 pm

Не, но и не искам...

Зад един ъгъл 5 Lust-a Параклиса - Page 2 HellLustги подслушваха....
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 12:18 pm

- Добре правиш тогава.- отвърна и отвори очи, впивайки поглед в страни като за момент зеленият цвят се замени с червен, но пак се върна:- Игри на котка и мишка ли ще следва?- прошепна и скръсти спокойно ръце.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 12:21 pm

Lust-овете се спогледаха, но понеже не бяха особено умни скочиха на Данте и Сет... Данте направи едно движение и двама паднаха на земята с дупки от куршуми по тялото
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 12:24 pm

Сет вдигна глава към други двама и просто изчезна от мястото си, появявайки се зад тях трансформирана и с коси подобна на техните в ръце, разсичайки ги със същата скорост с която изчезна от мястото си. Стъпи плавно на земята и погледна през рамо към петия.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 12:27 pm

Петия направи няколко крачки назад, а Данте скочи, прескочи го, заби му един в гърба и направи дупка в тялото му - Копелето си мислеше, че може да се измъкне....
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 12:31 pm

- Грешни мисли. Кой глупак би рискувал изобщо...- процеди през зъби Сет, като върна човешката си форма:- Заслужаваха да бъдат измъчвани! Нищожества.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 12:35 pm

Това са само Седмия Ад... Има ще Шест Ада и два вида, които също са от армията на демоните, но не спадат към никой Ад.А между другото обичаш ли Шах?
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 12:37 pm

- Шах? Да, макар и повече да харесвам Таблата.- кимна и събра ръце зад гърба си като някакво малко дете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Параклиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Параклиса
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heaven and Hell :: Града :: Другите Места-
Идете на: